E’Stalk – Elev Okulları

E'Stalk

Okulumuzda her yıl çeşitli alanlarda alanında uzman akademisyen, meslek ve kanaat önderi uzmanlarla E'STALK (ELEV'STALK) etkinliği gerçekleştirilir.

 E’STALK 2021‘de Prof. Dr. İlber ORTAYLI, Gelenekten Geleceğe isimli konuşması ile velilerimize dersler verdi. Geçmişten günümüze eğitim modellerine değinen İlber ORTAYLI, yeni nesil çocuklar ve ailelere yönelik deneyimlerini paylaştı.

E’STALK 2019‘da Prof Dr. Doğan CÜCELOĞLU, Aile Ortamı ve Geliştiren Anne Baba Olmak konulu konuşması ile ebeveynlere etkili iletişimi anlattı. Ekip olmanın önemine dikkat çeken Doğan CÜCELOĞLU, eğitimde aile, öğretmen ve öğrenci arasındaki iletişime vurgu yaptı. Çocukların farkedilme ihtiyacına değinen Doğan CÜCELOĞLU, çocuklarınızı fark edin sizin için küçük onlar için büyük problemleri iletişimle fark ederek çözün diye tavsiyelerde bulundu.

E’STALK  2020‘de (Online) Dr. Özgür BOLAT, Çocuk Yetiştirmek Kendini Yetiştirmektir konuşması ile Anne Baba okulu kapsamında ebeveyn ile çocuk arasındaki davranış ve gelişim izlenmesine yönelik olarak bilgi paylaşımında bulunarak aynı zamanda geliştirmiş olduğu ve okulumuz tarafından da uygulanan Parentwiser uygulamasını tanıttı.

BİZE ULAŞIN BİLGİ AL
Tüm, soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İLETİŞİM
E-posta
Hemen Ara