HAKKIMIZDA – Elev Okulları

Hoş geldiniz

ELEV Okullarına gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bilgileriyle olduğu kadar değerleriyle de yükselen nesiller yetiştiren okullarımızda sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.

BİLİM KURULU

2022-2023 Eğitim Öğretim yılı Bilim Kurulumuz Boğaziçi Üniversitesi ile kurulmuştur. Bilim Kurulu üyelerimiz, Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Yavuz AKPINAR, Prof. Dr. Belma HAZNEDAR, Prof. Dr. Emine ADADAN ve Prof. Dr. Emine ERKTİN’dir.

SANAT KURULU

Cem Kılıç & Yıldız Asyalı‘nın kreatif yönetmenliğinde; sanatı hem eğitimin hem de iletişim çağının ayrılmaz bir bütünü kabul eden Elev Okulları, yıl boyunca çeşitli dans, müzikal ve drama gösterilerinde profesyonellerle el ele…

MERAK ETTİKLERİNİZ
Aşağıdaki butonu tıklayarak online başvuru formumuzu doldurusanız, tanıtıtımdan sorumlu uzmanlarımız okulumuz ve eğitim sistemimiz konusunda sizlere destek sağlamaktan mutluluk duyacaktır.
KAMPÜSÜMÜZÜ ZİYARET EDİN
Okulumuzu, zenginleştirilmiş eğitim atmosferimizi, dersliklerimizi, atölye sınıflarımızı, sanat ve spor tesislerimizi ziyaret etmek isterseniz sizleri ağarlamak ve gururumuzu paylaşmak isteriz.
ONLINE BAŞVURU
Online Başvuru formumuzu doldurduktansonra kayıt talepleriniz değerlendirilerek, okulumuzda sunulan tüm eğitim, yayın, forma ve hizmetlerin detaylandırıldığı online kayıt sürecini web sitemizden tamamlayabilirsiniz.
KULÜP VE ETKİNLİKLER
Eğitim sezonu boyunca devam eden kulüp faaliyetlerimiz, etkinlik, gösteri,
kamp ve gezilerimizi web sitemizden takip edebilir, katılım ya da sorularınız için
aşağıdaki linkten hareketle bilgi alabilirisiniz.

SSS | Sıklıkla Sorulan Sorular

İlkokul ve Ortaokul öğrencilerimizin kayıt süreçlerinde değerli velilerimizin en çok merak ettikleri hizmet ve olanaklar hakkındaki sorularından en sıklıkla karşılaştığımız konulara ilişkin başlık ve açıklamalar aşağıda bilginize sunulmuştur.

Yabancı dil eğitiminiz hakkında bilgi alabilir miyim?

İngilizce Eğitim sistemimiz, Avrupa Dil Çerçevesi Programına (CEF) tam uyumlu hazırlanmış olup, eğitim süreci, drama, görsel, işitsel ve dijital
programlarla desteklenir. Pandemiyi takiben Native Speaker Eğitmenlerimiz online olarak derslere katılmaktadır.

Kulüplerinize tüm öğrenciler katılabiliyor mu?

Spor, sanat ve kulüp etkinliklerimiz tüm öğrencilerimize açık olarak planlanmıştır. Başlangıç aşamasında ‘yetenek-ilgi” testlerine tabi tutularak 8 ayrı alandaki doğal becerileri tespit edilen öğrencilerimiz, velilerinin
de katılımlarıyla yönlendirilerek, mutluluk duyacakları faaliyetlere katılmaktadır.

Spor takımlarınız var mı?

Öğrencilerimizin beden eğitimi süreçlerinde ortaya koydukları performanslar ve okul dışında özel olarak aldıkları sportif becerileri göz önünde bulundurularak
takımlar oluşturulmaktadır. Hali hazır süreçte amatör turnuvalara katılan dans, basketbol, futbol, satranç ve teknoloji takımlarımız mevcuttur.

Beslenme ve hijyen politikanız nedir?

Tüm öğrencilerimize günde üç öğün yemek, günlük kalori gereksinimi ve beğenileri göz önüne alınarak oluşturulmakta ve aylık menülerimiz sitemizde yayınlanmaktadır. Okulumuzda hijyen, profesyonel sağlık kuruluşlarında kullanılan dezenfektanlarla sağlanmaktadır.

Çözüm Ortaklarımız, Üyeliklerimiz ve Proje Geliştirme Platformlarımız

ELEV Okulları, tüm tedarik, danışmanlık, sosyal ve eğitim program ve materyallerini, teknoloji ihtiyaçlarını kurumsal vizyon ve değerlerinin en geniş ölçüde örtüştüğü profesyonel çözüm ortakları ile geliştirmektedir. Üyesi olduğu ulusal ve uluslararası bilimsel ve teknolojik varlığı kabul görmüş platformlara üye olarak öğrencilerini çeşitli faaliyetlerle projelerde buluşturur. TÜBİTAK, Erasmus+, eTwinning, iEARN vb. gibi ulusal ve uluslararası proje platformlarında ve yarışmalarına projeler geliştirerek araştıran geliştiren bir okuldur.

BİZE ULAŞIN BİLGİ AL
Tüm, soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İLETİŞİM
E-posta
Hemen Ara