Misyon & Vizyon – Elev Okulları

Misyonumuz

ELEV Okulları, her öğrenciyi çok yönlü bir deneyim aracılığıyla güçlendirir ve yaşam boyu öğrenme sevgisine ilham verir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, tüm çocukların sevildiği, saygı duyulduğu ve tüm potansiyellerini geliştirmeleri için desteklendiği, yaşam boyu öğrenme için temel oluşturan, güvenli, saygılı ve kapsayıcı bir okul ikliminde, yaşam boyu bağımsız öğrenenler olabilmeleri için teşvik edici, yüksek kaliteli bir eğitim sağlamaktır.

“Öğrencilerimiz, işbirliği ve şefkat yoluyla liderlik eden kendinden emin,ilgi ve yetenekleriyle ülkemizin yükselen nesilleri olacaktır.”

Değerlerimiz

Saygı

Saygı Bireysel farklılıklara saygı, dürüstlük ve takdirin teşvik edildiği güvenli, güvenli bir öğrenme ortamı yaratmaya inanıyoruz.

İşbirliği

Ortaklıkları geliştirmenin ve sürdürmenin gerekli olduğuna inanıyoruz. Eğitimin geleceği konusunda fikir ve potansiyel  sahibi tüm kiş ve kurumlarla işbirliği yaparız.

Sorumluluk

Öğrencileri bağımsız öğrenenler olmaya motive etmenin, kendi öğrenmeleri için sorumluluk almalarına yol açtığına inancımız, eğitim felsefemizin temelidir.

Eşitlik

Tüm öğrencilere kaliteli eğitimle uyumlu dengeli bir müfredat sağlamaya inanıyoruz.

BİZE ULAŞIN BİLGİ AL
Tüm, soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İLETİŞİM
E-posta
Hemen Ara