Eğitim Kampüsü – Elev Okulları

EĞİTİM KAMPÜSÜ

Etiler yerleşkemiz, deprem yönetmeliğine uygun teknik standartlar,yalıtım standartları, iç hava kalitesi standartları, aydınlatma standartları, akustik standartları, enerji tasarrufu standartları ve modern mimarisi ile öğrencilerimize güvenli bir fiziksel okul imkanı sunmaktadır.

Spor Alanlarımız

1 adet kapalı spor salonu, 1 adet dans ve jimnastik salonu, 1 adet açık hava spor salonu, bahçe içerisinde 1 adet orta ölçekli basketbol sahası, 1 adet tam saha voleybol sahası, 1 adet ilkokul minyatür futbol sahası, 1 adet ilkokul minyatür voleybol sahası, 1 adet ilkokul minyatür basketbol sahası ile birlikte yine ilkokul bahçemizde bu sahalardan bağımsız olarak çeşitli oyun alanları bulunmaktadır.

Atölye, Labarotuvar, Sanat ve Sosyal Alanlarımız

1 adet bilişim teknoloji ve yazılım atölyesi, 1 adet lego robotik maker atölyesi, 1 adet görsel sanatlar atölyesi, 1 adet fen bilimleri laboratuvarı, 1 adet müzik sınıfı dersliği, 1 adet kütüphane, 1 adet dijital kütüphane, 1 adet 3D animasyon dersliği, 1 adet ekoloji sınıfı, 1 adet yaşam beceri atölyesi olmak üzere toplam 9 adet atölyemiz bulunmaktadır. 1 adet çok amaçlı tam donanımlı konferans salonu bulunmaktadır. Okul bina içerisinde oyun alanları ile birlikte serbest sosyalleşme oturma alanları mevcuttur.

Bahçe Olanaklarımız

Okul bahçemize Güney Kapısı ve Batı Kapısı olmak üzere iki kampüs giriş çıkış kapımız bulunmaktadır. Güney Kapımız ana giriş çıkış kapısı olmakla birlikte servis kullanan öğrencilerimiz için akşam çıkışlar Batı Kapısı’ndan yapılmaktadır. Bahçe zemini tamamen epidyem malzeme ile kaplı olup öğrenci güvenliği üst düzeydedir. İlkokul ve Ortaokul öğrencilerimiz için bahçe kullanımları ayrı ayrı planlanmıştır.

Bahçe Olanaklarımız

Her sınıf ve atölyelerimiz de internet bağlantılı akıllı tahta kullanımı mevcuttur. Tüm derslerimize yönelik olarak dijital içerik kullanımı ile birlikte müfredatımız en etkili şekilde
alanında uzman öğretmenlerimizle işlenmektedir.

Kurumsal Bilgiler

2015 yılı itibari ile hizmete açılan kampüsümüz, ilköğretim ve orta öğretim seviyesinde yüzlerce öğrencisini bir üst seviye okula geçmek üzere mezun vermiştir.

BİZE ULAŞIN BİLGİ AL
Tüm, soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İLETİŞİM
E-posta
Hemen Ara